FITNESS CENTER

Marian Gaborik’s arena offers fitness center spread over two floors and aerobic area. The center opens at 7am and closes at 10pm. We offer modern fitness equipment – running treadmill, elliptical machine, stationary bike, stepping machine and many others. You can find equipment made by Technogym equipped by touch screed with Ipad technology. TVs, wi-fi and radio are available to be used during work outs.

FITNESS

Opening hours fitness center

Mo – Fr: 7:00 am – 21:00 pm

Sa – Su: 8:00am – 21:00 pm

Contact

Cell phone:
+421 917 945 388

E-mail:
fitnes@mariangaborik.sk

ENTRANCE FEE

There is no time limit on your visit. Prepaid card is valid one year after refilling. Deposit for the Season ticket (card) is 2 Euros.

GYM

Walk in 4,00 €

Student 3,00 €

Retiree 3,00 €

EXERCISES FOR GROUPS

Walk in 4,00 €

Student 3,50 €

Retiree 3,50 €

SEASON TICKET

1 mounth 35,00 € (Entry is unlimited)

10 Entrance 35,00 €

20 Entrance 65,00 €

50 Entrance 135,00 €

20 Entrance 55,00 € (Student, Retiree)

AEROBIC

In our aerobic area we offer you variety of group exercises and work outs such as: Jumping, Jumping klasik, Funkčný tréning, Pilates, Tabata, Zumba, Power Yoga a dalšie. More information below.

Exercise schedule / Booking

You can sign up for our aerobic class through our reservation system that is available 24/7. If there are no spaces available and you are on a waiting list please keep checking if a spot opened up. If you register and later on are unable to attend the class please cancel your reservation so others can attend this class. There is 5 people minimum at each class! If less than 5 people sign up the class will be cancelled. Your personal information entered in the reservation system are only used for our aerobic classes.

I want to book a lesson

Description of interval exercises

AEROBIC and FITNESS
fat burning, cardio exercises and body sculpting

 

Lesson

Piloxing KNOCKOUT

Focusing

je 45 minutové silové cvičenie, zahŕňa samozrejme aj zahriatie, uvolnenie a čistú energiu, ktorá preslávila piloxing – je jasné že dostanete KO (knockout-položí vás to = knock you out). Inštruktor Vás bude viesť 6 kôl, v každom je 3 min BASE + 1,5 min. či 2 min dril (tvrdý výcvik). V každom BASE vyskúšate nový, inovatívny spôsob prevedenia vysoko intenzívne cviky posilňujúce CORE, ktoré sú ovplyvnené boxom, funkčným tréningom, cardiom a plyometriou (výskoky).
Drills (tvrdý výcvik) pozostáva z klasických dynamických kondicných cvikov napr angličaky, poloha „plank“ so štýlom Piloxing – hard core twist BASE = základ = BOX alebo SPORT- PILATES alebo KNOCKOUT

PILOXING®

je lekcia, ktorá spája 3 druhy cvičenia: PILATES na pretiahnutie chrbáta, TANEC pre zábavu a BOX pre trošku výbušnosti. Doporučuje sa cvičiť na boso alebo v protišmykových ponožkách. Budeme vyrovnané, sexy a silné ženy.

BODY art aerobic

vhodné aerobné cvičenie pre začiatočníkov, posilňovacie prvky sú vkladané do jednoduchej choreografie, posilňovanie s činkami alebo len s vlastným telom

BOSU®

Posilňovacie cvičenie, ktoré využíva špeciálne balančné pologuľe. Efektívne spaľuje tuky, posilňuje a spevňuje svalstvo celého tela. Navyše pozitívne pôsobí na rozvoj kardio – vaskulárneho systému

JUMPING®

Skupinové cvičenie na trampolínkach, dynamické poskoky, balans posilňovanie, rýchle šprinty, skvelá hudba, motivujúci inštruktor, lekcia plná zábavy , eufórie, výborný spaľovať tukov. Jumping šetrí vaše kĺby.

JUMPING® interval

Lekcia Jumping so striedaním rýchlejšieho a pomalšieho tempa v pravidelných INTERVALOCH. Počas pomalých intervalov sa posilňujú rôzne skupiny svalov s použitím vlastnej váhy tela, jednoručiek, ower ballov, uterákov. Celá lekcia je v aeróbnom pásme, preto je zaručený aj spaľovací efekt a zároveň tvarujeme naše telo.

TAE-BO European Taebo® BASIC

kombinácia taekwon-da, karate, boxu, kde sa trénuje vytrvalosť, sila, rýchlosť, rovnováha i obratnosť, intenzívny tréning celého tela – posilnenie srdcovo-cievneho systému, tréning výbušnosti a dynamiky

BODY STYLING

Ide o aeróbne cvičenie, v ktorom prevažujú posilňovacie cvičenia. Posilňuje sa rovnomerne celé telo, preto výborne formuje postavu a vylepšuje kondičku! Používajú sa stepové schodíky, lopty, expandre, jednoručky a váha vlastného tela.

Pilates „institut“

posilňovacia, naťahovacia forma cvičenia stimulujúca obeh, rozvíja pružnosť a ohybnosť, tvaruje dlhé a štíhle svaly, napomáha k správnemu držaniu tela

BODY and MIND
pomalé formy skupinových cvičení, zamerané na chrbát a na flexibilitu tela a duše

 

Zdravý CHRBÁT

– škola zdravého chrbta
Rehabilitačno-relaxačné cvičenie na spevňovanie a uvoľňovanie chrbta, ktorý pri dnešnom štýle života veľmi trpí a to má za následok jeho bolesti. Aj týmto cvičením na bolesť chrbta môžete rýchlo zabudnúť. Cvičenie je zamerané na celkovú revitalizáciu organizmu, nácvik správneho dýchania -čím sa odbúra napätie svalov, zlepší sa prekrvenie, peristaltika čriev, čím sa organizmus zbavuje odpadových látok, venujeme viac pozornosti svalom, na ktoré sa zabúda. Cvičenie je vhodné pre všetky vekové kategórie, pre tých, ktorí chápu, že prevencia je najdôležitejšia. Naučíme sa poznávať naše telo, porozumieť mu, pracovať s ním.

FLEXI-bar

Pri cvičení s týmto náčiním pracujú oproti kmitaniu FLEXI-BARu hlboké svaly chrbtové, všetky brušné svaly a tiež svaly panvového dna. Dobré posilnenie hlbokého svalového systému je často riešením mnohých bolestí chrbta. Určitý počet kmitov za minútu má za účinok nie len silový vytrvalostný tréning, ale zintenzívňuje tiež látkovú výmenu a zvyšuje srdcovú frekvenciu.

PORT de BRAS

Cvičenie, ktoré vedie k uvoľneniu mysle i tela. Je určený pre tých , ktorí chcú precvičiť správne držanie tela a posilniť chrbát. Správny postoj je základ všetkých cvikov Port De Bras. Pri posilňovaní sa kladie dôraz na brucho, čo je pre správne držanie tela ideálne. Na hodinách pracujú hlavne ramená a paže – väčšina cvikov je prevedená ladnými tanečnými pohybmi.

ASHTANGA yoga

Ashtanga yoga sa orientuje na vytvorenie najvyššieho stupňa vitality, energie a seba učenia, harmonizácia duševnej a telesnej schránky vyžadujúca maximálnu koncentráciu cvičenca, po lekcií odchádzate spotení a harmonizovaní

PILATES „institut“

posilňovacia, naťahovacia forma cvičenia stimulujúca obeh, rozvíja pružnosť a ohybnosť, tvaruje dlhé a štíhle svaly, napomáha k správnemu držaniu tela

RELAX / SOLARIUM

Relax

We were able to create a space for relaxing services in the Hotel of Marián Gáborík. All the services in the center are offered by professionall physioterapist Branislav Prokop.

 

He has lots of certificates and licences as a physiotherapist. He is also taking care of our players in Slovak national hockey team, he has 11 years experiences in sport rehabilitation and for 8 years he worked for private clinic – Sportclinic Bratislava with the specialization on sport traumatology. He also attended lots of international congresses about sport traumatology.

Service offer

  • individual LTV (after the injuries and surgeries of shoulders, knees, ankles etc. with the usage of bos, trampoline, propriofoot, balance board, overball, fitballs, flexibar, pilates methods)
  • classic, reflex and sport massage
  • rehabilitation – physical therapy (ultrasonic, laser, electrictherapy)
  • technics of mobility, PIR, AGR (technics to improve movements)
  • testing and training deep stabilization system
  • application of kinesio tape and fixing tape
  • soft technics (relaxing of soft structures)
  • consultation with physiotherapist (e.g.: after injuries)
  •  

Solarium

We offer verticaly and horizontaly solarium.

Contact for relax / solarium

+421 907 752 628

hotel@mariangaborik.sk