Marián zahájil 9. ročník hokejovej školy, prvý kemp S1 začal

Registrácia účastníkov začala od 9:00 hod. Na každého čakala taštička s malým prezentom. Deti dostali osobnú kartičku, na ktorej majú svoju skupinu a základné informácie s tel. kontaktom aj pre rodičov.

O 11:00 hod. Marián Gáborík už po 9.-krát otváral svoju hokejovú školu privítaním detí a ich rodičov v prvom kempe. Prišli deti najmä z okolitých krajín V4, ale aj zopár Američanov a iných európskych krajín.

Marián predstavil organizáciu hokejovej školy, trénerov predstavil Patrik Zelenka a vychovávateľov, ktorí sa budú celý týždeň starať o deti, predstavil Peter Boláček prezývaný Maco. Prvý kemp potrvá od dnes 2.7 do soboty 8.7 doobedným tréningom. Počas týždňa budú deti 2-fázovo trénovať každý deň. Vo štvrtok bude autogramiáda s hosťom, ktorého pozve Marián. Pred autogramiádou prebehne fotenie s Mariánom, potom spolu s hosťom rozdajú deťom podpisy a urobia si aj spoločnú fotku. Vo voľnom čase sú pre deti pripravené zaujímavé aktivity formou hier, súťaží a podľa počasia navštívia aj kúpalisko.

Tréneri v prvom kempe:
Skupina modrých – tréner Jozef Kohút
Skupina červených – tréner Ľuboš Golián
Skupina žltých – tréner Branislav Jánoš
Skupina zelených – tréner Martin Opatovský

Po úvodných slovách organizátorov sa deti rozišli do skupín za svojimi trénermi. Rozdelení sú na 4 skupiny: modrá-najmladšie deti, červená-mladšie, žltá-staršie a zelená-najstaršie. Zoznámili sa tak so svojimi trénermi, ktorí sa im predstavili, a povedali deťom, ako budú prebiehať tréningy na ľade aj vonku.

Priamy prenos ste mohli sledovať na našej facebookovej stránke školy.

Počas celého týždňa budeme sledovať Vaše ratolesti, ako trénujú, takže buďte s nami a sledujte ich či už na facebooku alebo na našej web stránke 😉